Наш музей

бібліотекар

спеціаліст першої категорії

Мета і завдання музею:

• Залучення учнів до процесів дослідження,вивчення і збереження історичної та культурної спадщини України та рідного краю.
  •  Формування у свідомості учнів системи поглядів,принципів та уявлень про історико - культурний потенціал українського народу.
  • Розвиток творчих інтересів до пошукової, краєзнавчої, дослідницької роботи.
  • Сприяння вихованню загальнолюдських цінностей, толерантного ставлення до культури різних народів.
  • Виховання національно - свідомого громадянина,  грамотної, освіченої людини.

Історія музею

До дня Перемоги в ХНВК №21 було відкрито музей історії школи. Створення музею навесні 2009 року є результатом цілеспрямованої, систематичної, творчої, пошуково-дослідницької та експозиційної роботи вчителів та учнів школи. Музей створювався за ініціативи керівника навчального закладу, педагогічного та учніського колективів. Музей базується на принципах доцільності, актуальності та зацікавленості.

Із великим інтересом учні збирали матеріали, що стосувалися історії створення школи, слухали спогади та історії випускників про школу.

Неабиякий інтерес мають старовинні фотографії післявоєнного часу.

Окремі розділи у музеї присвячені визволителям Харкова, випускникам, а також найбільш успішним випускникам, які потім стали видатними людьми