Навчальний рік

Організація навчально-виховного процесу у 2023/2024 навчальному році
Повідомляємо, що відповідно до  Закону України “Про загальну середню освіту” 2023/2024 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня – 29 грудня 2023 року,
ІІ семестр – з 15 січня 2024 року  по 31  травня 2024 року.

Державна підсумкова атестація:

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної та старшої школи.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

•  осінні з 23 жовтня  по 29 жовтня 2023 року;

•  зимові з 30 грудня 20223 року по 14 січня 2024 року;

•  весняні з 25  березня по 31 квітня 2024  року.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій заклади загальної середньої освіти приймають самостійно.