Сторінка психологічної служби Харківської гімназії №21

Психолог » КФКПН- Київський фаховий коледж прикладних наук

Тема психологічної служби закладу: «Формування медіакомпетентності вчителя – шлях формування       медіакультури учасників навчально-виховного процесу»

Зміст діяльності психологічної служби закладу є психологічне забезпечення та  підвищення  ефективності  педагогічного  процесу, захист  психічного  здоров'я  і соціального благополуччя усіх його учасників:   вихованців,   учнів,   педагогічних    і науково-педагогічних працівників.

Науково-методична робота, над якою працює фахівець: « Формування сприятливих міжособистісних відносин всіх учасників навчально-виховного процесу»

Поради для батьків першокласників.
 1. Вранці підіймайте дитину спокійно, з усмішкою та лагідними словами.
2. Не підганяйте, розраховуйте час – це ваш обовязок, якщо ж ви цю проблему не вирішили – дитина в цьому не винна.
3. Відправляючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів, без застережень: «Дивись, поводься гарно!», «Щоб не було зауважень».
4. Зустрічайте дитину спокійно, дайте їй розслабитися (згадайте, як вам важко після напруженого робочого дня). Коли дитина збуджена і хоче з вам и чимось поділитись, не відмовляйте їй у цьому, вислухайте це не забере багато часу.
5. Якщо дитина замкнулася, її щось турбує, не наполягайте на поясненні її стану, нехай заспокоїться, тоді вона все сама розкаже.
6. З вечора допомагайте дитині складати портфель-це дисциплінує дитину і залишиться декілька вільних хвилин на наступний ранок.
7. У сімї має бути єдина тактика спілкування всіх дорослих із дитиною. Всі розбіжності щодо виховання дитини узгоджуйте без неї.
8. завжди будьте уважними до стану здоровя своєї дитини, коли щось її турбує: головний біль, поганий стан. Найчастіше це обєктивні показники втоми, перевантаження.
9. Перед сном побудьте декілька хвилин біля дитини. Розкажіть цікаву історію або казочку - це заспокоїть дитину. Завтра новий день дитина повинна бути готова до нього. А допомогти в цьому їй повинні батьки своїм добрим ставленням.
 Ми раді вас бачити і завжди готові порадити.