Мій вибір – життя без наркотиків!

13 лист. 2020
Під таким гаслом лектори Харківської міської громадської організації "ФОНД РЯТУВАННЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ УКРАЇНИ ВІД НАРКОТИКІВ" провели з з учнями початкової школи бесіду з попередження наркоманії.

Українців все менше. Чому так і як рятувати ситуацію? - Кабинет

Громадська організація «Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків» створена з метою допомогти суспільству вирішити проблему молодіжної наркоманії.

Фонд не намагається замінити медичні наркологічні служби або відповідні державні установи. Натомість він є суспільним помічником для всіх, хто спрямовує свої зусилля на оздоровлення нашого суспільства й пропагує здоровий спосіб життя.

Єдиною метою Фонду є припинення розповсюдження наркоманії серед дітей та підлітків, а головною задачею – якомога більше здорових  дітей, які не вживають наркотики.

Фонд рятування дiтей та пiдлiткiв України вiд наркотикiв

20201113_094634.jpg

20201113_102836.jpg