Сторінка майбутнього першокласника

Наказ про організаційні заходи щодо прийому учнів до першого класу 2024-2025 н.р.

Максимальна можливість набору дітей до 1-го класу - 24 учні

Батькам майбутніх першокласників

Правила прийому до 1-х класів на 2024-2025 навчальний рік .

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджено наказом Міністерства освіти i науки України № 367 від 16.03.2018.

Процес набору дітей у перші класи шкіл здійснюється, як правило, відповідно до території обслуговування закладів освіти. Батьки майбутніх першокласників мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи на сайті «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти», використовуючи покрокову інструкцію. Звертаємо увагу, що підтвердження заяви документами у школі стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з директором .

З ЦІЄЮ МЕТОЮ ПРИЙОМ ЗАЯВ ВІД БАТЬКІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ЇХНІХ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО ДО ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ.

Н А К А З від 25.10.2023 №56 "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти району на 2024/2025 навчальний рік"

ПОРАДИ БАТЬКАМ з електронної реєстрації.

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти