8 трав. 2023

День пам'яті та примирення!

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.
4 трав. 2023

4 травня

Міжнародний день протидії булінгу.
2 трав. 2023

Увага, челендж!

1 трав. 2023

З Днем директорів шкіл!

Щороку 1 травня у світі традиційно відзначають День директорів шкіл. В цей день учні та їхні батьки, колеги та друзі можуть сказати слова вдячності керівникові навчального закладу. Очільники закладів середньої освіти і самі колись були вчителями, тому у робочих відносинах із освітянами найбільше цінують і прагнуть ефективності праці та хочуть, щоб кожен учитель та учень були успішними. І сьогодні ми вітаємо нашу директорку Тонковид Ірину Юріївну з її професійним святом! Бажаємо особистих досягнень, правильних рішень і успіхів у діяльності. І найголовніше - ми бажаємо перемог та Перемоги! Усе буде Україна!
1 трав. 2023

З Днем директорів шкіл!

30 квіт. 2023

Наша гордість!!!

Учень 10-А класу нашої школи та вихованець КДЮСШ-1 Горлов Тимофій та його команда здобули бронзу у чемпіонаті України з гандболу серед чоловічих команд Вищої ліги ігрового сезону 2022-2023 рр. Вітаємо Тимофія з черговим яскравим досягненням!
19 квіт. 2023

"Учень року-2023"

КЗ "ХНВК № 21" з гордістю представляє переможця районного етапу міського конкурсу "Учень року - 2023" у номінації "Спортсмен року", учня 10-А класу Горлова Тимофія! Щиро вітаємо Тимофія із заслуженою перемогою та бажаємо впевнено йти до своєї мети та залишати за плечима всі перешкоди і суперників!
16 квіт. 2023

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова.

« Дорогі харківʼяни! Великдень — найголовніше свято у році, яке всі ми, християни, чекаємо і зустрічаємо з особливими почуттями, незалежно від місця, де знаходимося та обставин в яких опинилися. Адже саме цього дня до кожного з нас Господь ближче, ніж будь-коли. Воскресіння Христове — не лише символ перемоги Ісуса Христа над смертю, а беззаперечний доказ сили віри. Непохитної віри, яка здатна взяти гору над будь-яким злом і неправдою. Бажаю зцілення пораненим, визволення полоненим та витривалості незламним українським захисникам. Любові й надії вашим душам. Миру і спокою — домівкам. Переможного року всім нам! Христос Воскрес!», — сказано у святковій публікації мера Харкова.
12 квіт. 2023

З нагоди 50-річчя Немишлянського району!

Вітаємо наш район з 50-річним ювілеєм!
11 квіт. 2023

З любов'ю до ЗСУ!

Великодні смаколики для українських захисників та захисниць підготували вчителі нашої школи. Завдяки нашим воїнам ми живемо і хочемо таким чином віддячити - передати в ці святкові дні частинку домашнього тепла на передову.