11 квіт. 2023

Всеукраїнський проєкт Flowers4School.

Минулої осені наша школа взяла участь у Всеукраїнському проєкті Flowers4School. Наразі ми радіємо першому весняному сонечку та невдовзі вже будемо милуватися квітуванням! Цибулини тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів українським школам надали виробники квітів з Нідерландів.
7 квіт. 2023

До уваги випускників 11-х класів!

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба запрошує випускників 11-х класів на навчання! Національний університет Повітряних Сил імені Кожедуба здійснює військову освітню діяльність з підготовки військових офіцерів за напрямками військовий льотчик, штурман, фахівцець з бойового управління авіацією, фахівець з виховної роботи, зенітних ракетних військ противоповітряної оборони, радіотехнічних військ, інженерно-авіаційного забезпечення, автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації та АСУ, інформаційних та технічних систем, метрології та інформаційно-вимірювальні технології. Факультети здійснюють підготовку військових, цивільних та іноземних фахівців, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст та магістр.
4 квіт. 2023

Вітаємо переможницю!!!

Вітаємо Кононюк Анастасію Олександрівну, яка посіла ІІ місце на ІІІ Міжнародному конкурсі для вчителів "Українознавчі пріоритети освітнього процесу", презентувавши свій досвід у авторському навчальному уроці з курсу "Українознавство" для 7 класу. Тема: "Збереження, творення та передача українських духовних цінностей. Обереги українців у побуті. Автентичні вишивки. Відтворення народних символів України у предметах побуту, вишивці, у розписі посуду, кованих виробах, різьбленні, писанках".
3 квіт. 2023

Прийом заяв до першого класу

Шановні батьки! На сайті "school.isuo" з 03.04. 2023 розпочалося приймання заяв до 1-го класу! Чекаємо на ваших діточок!
2 квіт. 2023

Міжнародний день дитячої книги.

Щорічно 2 квітня, в день народження великого казкаря з Данії Ганса Християна Андерсена (Hans Christian Andersen), весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day).
30 бер. 2023

Прийом заяв до першого класу

До уваги батьків! Прийом заяв до першого класу розпочинаємо 03.04.2023
23 бер. 2023

НМТ-2023:

НМТ-2023: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ
23 бер. 2023

26 березня - День Національної гвардії України

День Національної гвардії України відзначається 26 березня в колишній День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України згідно Указа Президента України №148/2015 від 18 березня 2015 року.
21 бер. 2023

Календарний план організації та проведення НМТ у 2023 році

Наказом МОН затверджено календарний план організації та проведення Національного мультипредметного тесту у 2023 році.
20 бер. 2023

20 березня людство відзначає Всесвітній День Землі.

Це свято придумали для того, щоб кожен з нас звернув увагу на проблеми нашої планети, насамперед, екологічні.