17 бер. 2023

Про атестацію педагогічних працівників.

17 березня 2023 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії першого рівня.
17 бер. 2023

Акція "Щастя в дрібницях"

10 років тому з'явилося оригінальне свято – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають 20 березня.
14 бер. 2023

Міжнародний день числа «Пі».

14 березня людство, чи, щонайменше, його частина, небайдужа до математики, відзначає день числа „Пі”.
7 бер. 2023

Шевченківські дні у нашому закладі.

Традиційно, з нагоди вшанування пам’яті великого митця, у нашій школі відбулись Шевченківські дні «Кобзарю, знов до тебе я приходжу…» .
5 бер. 2023

Запускаємо новий флешмоб.

"Сніданок для найріднішої у світі!"- новий флешмоб,у якому з радістю взяли учать усі учні нашого закладу!
3 бер. 2023

Флешмоб до Всесвітнього дня письменника.

"Мій улюблений вірш"
2 бер. 2023

Дошкільна група "Сонечко"

"Квітуча весна"
28 лют. 2023

Вітаємо переможців!!!

Учні 8-А класу блискуче виконали завдання ХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок" з основ здоров'я! Олімпіади «На Урок» допомогають тобі покращити знання та готують до подальшого вивчення обраних дисциплін. На тебе чекають цікаві та різноманітні завдання, які розкриють твої здібності.
28 лют. 2023

Вітаємо переможців!!!

Учні 8-А класу блискуче виконали завдання ХVl Всеукраїнської олімпіади "На Урок" з основ здоров'я! Олімпіади «На Урок» допомогають тобі покращити знання та готують до подальшого вивчення обраних дисциплін. На тебе чекають цікаві та різноманітні завдання, які розкриють твої здібності.
27 лют. 2023

Обереги для нашіх воїнів!

З любов'ю до ЗСУ!