Правила прийому дітей до закладу

Правила зарахування та відрахування в ХГ №21

Зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.
Для зарахування учня до Навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.
До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.
Зарахування вихованців до Навчального закладу здійснюється за наказом директора на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, свідоцтва про народження, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про стан здоров’я дитини та епідеміологічне оточення.
За дитиною зберігається місце в дошкільних групах Навчального закладу в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час  відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період         (до 75 днів).
Відрахування вихованців з Навчального закладу здійснюється за наказом директора на підставі:
- особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють; медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі даного типу;
- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Термін письмового повідомлення батьків вихованців або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини – не менше як за 10 календарних днів.
Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Навчального закладу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.
Переведення учнів Навчального закладу до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
У разі вибуття учня з міста  Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до Навчального закладу заяву із зазначенням причини вибуття.
У разі переходу учня до іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах міста Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого навчального закладу.