Зарахування учнів до першого класу

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

"ХАРКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №21

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Н А К А З

від 01.06.2023                                                                                             № 6-у

Про зарахування дітей

до КЗ «ХНВК № 21»

Відповідно до частини другої ст. 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу МОН України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та на підставі заяв батьків, медичних карток, копій свідоцтва про народження дітей.

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до складу учнів 1-го класу:

1.Бєлєвцову  М.

2. Глєбову  Є.

3. Гризлову  В.

4. Журавську А.

5. Зубка Д.

6. Кіліну К.

7. Корнієнка С.

8. Мартишка О.

9. Поветкіну А.

10. Сусла Д.

11. Халіну А.

12. Чорного А.

13. Шаповалова Г.

14. Шутько А.

2. Відповідальність за організацію виконання наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Каменєву Наталію Миколаївну

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор КЗ «ХНВК № 21»                                                              Ірина ТОНКОВИД

Вільних місць - 10